Panik Düğmesi: Gerçek Hayat Tasarrufcusu
Hâlâ korkunç telsiz sistemini kullanıyorlardı, devriye bekçileri, cihazın yaydığı yüksek ses veya arada sırada zayıf sinyal iletimi nedeniyle dikkatle bir uyarı gönderemedi mi? Yukarıda bahsedilen aksiliklerin tümünü bir an görmezden gelelim ve kendinize şu soruyu sorun: bir telsizin bir tehlike alarmı göndermesinin ne kadar sürdüğünü düşünüyorsunuz? Bir dakika içinde mi yoksa 30 saniye sonra mı? Bununla birlikte, bir dakika bile, 30 saniye içinde bir çok durum gerçekleşebilir; Yani ıslak bir zeminde kayma, makine kazaları veya belki korkunç soygun olayı.
Bu nedenle, TimeTec Patrol Panik Düğmesi özelliği, 3 saniye içinde hızlı bir şekilde etkinleştirilecek şekilde tasarlanmıştır. Kabaca, bu sayfaya girmeniz için gereken süre miktarı ve bunun gerçek bir acil durumla nasıl ilişkili olduğunu hayal edin. Ulaşmayı umduğumuz şey, hayatı tehdit eden bir senaryonun gerçekleştirilmesi için anlık yardıma izin vermektir. Aktif hale getirildiğinde, Smartphone'tan gelen bir alarm sesi dışında, sözde devriye bekçisinin konumuyla ilgili bildirimler de sistemin her yerine gönderilir ve bu sayede yakın ve uzaktaki sorumlu amirleri uyarır. Daha önce atıfta bulunulan daha ince bir yaklaşım için sessiz mod, yedekleme çağrısında çok daha az müdahaleci olmayan bir yöntemin kullanıcıya istenmeyen ilgisizlik çekilmemesini sağlamak için seçilebilir. Bağlantıda olduğu gibi, TimeTec Patrol, bu modern dijital çağda kesinlikle gelmek zor olmayan bir İnternet bağlantısı olduğu sürece ağa takılıyor.

Panik Düğmesi özelliğinin kullanışlı olabileceği olası bazı örnekler aşağıdadır:

  Durum 1:
Bu özellikler hayatınızı kurtarabilir. Hayır, kelimenin tam anlamıyla! TimeTec Patrol ile muhafızlar, ilgili akıllı telefonlarında 'Panik Düğmesi'ne dokunabilir ve 3 saniye içinde, alarm sesleri etkinleştirilir ve bildirimlerin yetkili amirlere gönderilir ve yakınlarda bulunan herhangi bir acil durum hakkında uyarılır. Öte yandan, güvenlik görevlileri, yazılım içerisinde yer alan kullanışlı 'Rapor Olayları' işlevinden dolayı sözde olaylarla ilgili bir rapor da gönderebilirler. Buna ek olarak, nöbetçiler ara sıra kıvrılmış durumu açıklamayı kolaylaştıracak şekilde raporla birlikte resimleri ekleyebilirler.
  Durum 2:
Rüzgarlı bir günün talihsiz bir dönüşünde, muazzam bir ağaç dalının kalkması ve yakınlardaki bir su borusuna inmesi dolayısıyla etkilenen bölgede sızıntıya neden oldu. Geçen bir güvenlik görevlisi, TimeTec Patrol'ündeki Panik Düğmesini etkinleştirerek yetkili makamlara derhal sinyal gönderir. Alarm sesleri akıllı telefonda sönmeyecek, hem çevredeki devriye görevlileri hem de yayalar ciddi bir tehlike söz konusuyken uyarıda bulunacak, ancak muhafız trajedinin fotoğraflarını da içerecek ve böylece değerli zamanları zaten karmaşık durumu açıklamaktan kurtaracaktır.
Bununla birlikte, sizden bu işlevi kullanmanızdan hoşlanmamıza karşın, bu özelliğin yalnızca gerçek bir yardıma ihtiyacı olduğunda ve sorumsuzca gerçekleştirilmemesi durumunda konuşlandırılması gerektiğini unutmayın; I-Komşu Mobil Uygulaması'nda bulunan Panik Düğmesi'ni söyleyin, bu nedenle yardım için çevredeki devriye muhafızlarıyla bağlantı kurmada hızlı bir seçenek isteyen sakinler için uyarlanmıştır.

Öte yandan, TimeTec Patrol ile daha fazla araştırma yapmak isteyen güvenlik şirketleri için, her hesaba, bulut ve mobil teknolojinin tüm avantajlarını deneyimleyebilmeniz için TimeTec Patrol'u 30 günlük ücretsiz deneme süresince veriyoruz. TimeTec Patrol'u deneyin! Sunduğumuz şeylere hayran kalacağınıza eminiz.

TimeTec Karakol deneme hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayın burada ya bize mail info@timeteccloud.com .