دکمه وحشت: صرفه جویی در زندگی واقعی
با این حال، با استفاده از سیستم رادیو وحشتناک، به موجب آن، نگهبانان گشت می توانند اخطار به طور مخفیانه به علت صدای بلند منتشر شده دستگاه و یا ارسال سیگنال گاه به گاه ضعیف نشوند؟ اجازه دهید همه لحظات ناپدید شده ذکر شده را نادیده بگیریم و از این پرسش بپرسیم: آیا مدت زمان طولانی برای راه اندازی یک رادیو برای فرستادن یک زنگ هشدار دچار مشکل می شوید؟ در یک دقیقه یا حتی 30 ثانیه؟ گفتم که شرایط زیادی می تواند ظرف 30 ثانیه اتفاق بیفتد، بجز یک دقیقه؛ یعنی لغزش در یک طبقه مرطوب، حوادث ماشینکاری و یا شاید حادثه ترسناک.
به همین دلیل است که دکمه Panic Pattl TimeTec Patrol برای مدت 3 ثانیه سریع فعال می شود. این تقریبا مقدار زمان لازم برای ورود به این صفحه است و تصور کنید چگونه این امر به یک اورژانس واقعی تبدیل شود. آنچه ما امیدواریم این است که اجازه دهیم کمک های لحظه ای در صورت وجود سناریو تهدید کننده زندگی انجام شود. هنگامی که فعال شد، به غیر از زنگ هشدار از تلفن هوشمند، اطلاعیه ها در مورد محل نگهبانی گشت و گذار مورد نظر نیز در سراسر سیستم فرستاده می شود، به طوری که هشدار دادن مسئولین نظارتی در نزدیکی و دور. برای یک رویکرد ظریفتر به عنوان مرجع پیشین، حالت سکوت را می توان انتخاب کرد تا اطمینان حاصل شود که روش فراگیر کمتر در فراخوانی همه ی پشتیبان ها بدون توجه ناخواسته به کاربر ایجاد شود. همانطور که برای اتصال، TimeTec گشت پلاگین به شبکه تا زمانی که اتصال به اینترنت وجود دارد، که قطعا در این عصر دیجیتال مدرن سخت است.

در اینجا برخی از نمونه های ممکن است که در آن ویژگی دکمه Panic ممکن است مفید باشد:

  وضعیت 1:
این ویژگی ها می تواند جان شما را نجات دهد. نه، ما به معنای واقعی کلمه هستیم! با TimeTec Patrol، محافظان می توانند بر روی دکمه «Panic Button» در گوشی های تلفن همراه خود ضربه بزنند و در 3 ثانیه صدای زنگ هشدار فعال خواهد شد و همچنین اعلان ها به مسئولین فرستاده می شود و هشدار دادن به هرکسی که در نزدیکی هر موضوع اضطراری قرار دارد. از سوی دیگر، کارکنان امنیتی همچنین می توانند بلافاصله به دلیل گزارش عملکرد حوادث گزارش شده در نرم افزار، گزارشات حوادث احتمالی را ارسال کنند. علاوه بر این، نگهبانان حتی می توانند عکس ها را همراه با گزارش به راحتی در توضیح وضعیت گاه به گاه پیچیده تلقی کنند.
  وضعیت 2:
در یک روز باد در یک رویداد ناگوار از رویداد، یک شاخه درخت عظیم رخ داده است به ضربه محکم و ناگهانی و فرود در یک لوله آب در نزدیکی و در نتیجه باعث نشت در منطقه آسیب دیده است. سپس یک پاسدار امنیتی می تواند بلافاصله با فعال کردن دکمه هراس در TimeTec Patrol را به مقامات مسئول اطلاع دهد. هشدار در تلفن هوشمند نه تنها موجب هشدار در مورد کارکنان گشت و گذار نزدیک و عابران پیاده از خطر جدی می شود، بلکه گارد می تواند عکس های این فاجعه را نیز در بر داشته باشد، در نتیجه موجب صرفه جویی در وقت گرانبها از نیاز به توضیح وضعیت پیچیده ای شده است.
با این حال، به همان اندازه که ما دوست داریم که از این تابع بهره ببریم، باید توجه داشت که این ویژگی تنها زمانی باید در زمانی که نیازمندی واقعی برای کمک وجود دارد و بدون پاسخ مسئولیت پذیری انجام شود، قابل استفاده است. می گویند دکمه وحشت در برنامه i-Neighbor Mobile که در آن برای ساکنان مورد نیاز است، برای تماس با محافظان گشت زنی اطراف برای کمک نیاز است.

از سوی دیگر، برای شرکت های امنیتی که علاقه مند به بررسی بیشتر با TimeTec Patrol هستند، ما برای هر حساب یک آزمایشی رایگان 30 روزه TimeTec Patrol را برای شما می گذاریم تا همه مزایای تکنولوژی ابر و تلفن همراه را تجربه کنید. Give TimeTec Patrol را امتحان کنید! ما مطمئن هستیم که از آنچه که ما باید ارائه دهیم، شگفت زده خواهید شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آزمایش TimeTec Patrol، لطفا اینجا کلیک کنید یا به ما info@timeteccloud.com ایمیل بزنید.