TimeTec Karakol nedir?
TimeTec Devriye Çözümü
TimeTec Patrol, Yakın Frekans İletişim (NFC) ve Bluetooth Düşük Enerji (BLE) cihazını kullanıyor; Güvenlik firmalarına Android akıllı telefonlarda etkili bir devriye uygulaması sağlamak için Bulut bilgi işlem teknolojisine sahip bir sinyal. Devriye görev turlarında, bekçiler bir araç olarak kullanacak ve telefonun NFC kontrol noktalarında hafifçe vurması gerekiyor veya belirli bir konumdaki yeri ve zamanı onaylamak için İşaretçiler kontrol noktaları için taramalar yapıyor. Bu uygulama ayrıca, devriye gezen muhafızların olayları rapor etmesine, fotoğraf göndermesine, güncellemeleri gerçek zamanlı olarak sunmasına veya her zaman yüksek düzeyde güvenlik sağlamak için sorumlu yöneticiye bir SOS sıkıntı mesajı talep etmesine izin verir.

TimeTec Patrol, NFC teknolojisi ve / veya Bluetooth Düşük Enerji (BLE) teknolojisi ile gömülü olan Android'li tüm standart akıllı telefonlar için mevcuttur, çünkü TimeTec Patrol ile uyumlu kontrol noktaları NFC etiketleri ve İşaretlerdir.

TimeTec Patrol ile, güvenlik firmaları, uygulamanın tüm devriye gezen muhafızların faaliyetlerini izlediğini bilerek, çeviri esnasında kaybolan bir şey bırakmadan bile bir dakika habersiz olarak bilerek rahatlayabilir.

Güvenlik gerçekten işiniz olduğunda; Onun değerinde yatırımlarınızı yapın.

ŞİMDİ DENİZLEME DENEME!