karşılaştırma
Manuel Muhafız Devriyesi TimeTec Patrol
El ile Atanan Sabit Zamanlama
Gündüz dağıtılacak rota programlarını otomatik olarak ve birbirinden ayrı olarak hazırlamak için bir sisteme sahip olmadan süperin görev gününde tüm rotaları önceden belirlenmiş her şeyi hazırlaması gerekir. Ve güvenlik için tehdit oluşturabilir, çünkü bekçiler şüpheli planlarla yabancılarla ilgili programları açıkça ortaya koyabilir. Planlanan güzergahları kolayca değiştirme özelliği olmayan süper, işleri kolaylaştırmak için her zamanki rotaları takip etme eğilimindedir.
Çevrimiçi Hazırlanan Rasgele ve Dönen Program
TimeTec Patrol ile süper, bekçi görevine başladığında tek tek ortaya çıkacak olan devriye rotalarını önceden belirledi, bekçi bir sonraki görevin ne olacağını bilmeyecek. Bu güvenlik planının yetkisiz kişilere maruz kalmasını önleyecek ve müşterilere huzur verecektir. Süpervizör, güvenlik operasyonlarının etkinliğini tehlikeye atmadan programları kolayca rasgele seçebilir.
Yanlış Manuel Kayıtlar
Koruma turunu izlemek için otomatik bir sistem bulunmaması, şirketi korumayla ilgili sahtekâr ve hatalı kayıtlara maruz bırakacaktır. Muhafızlar, kötü hava koşullarından dolayı güzergahları atlayabilir veya sadece bina üstü gibi zor yerlere gitmek istemiyorlar. Bununla birlikte, mermi yapmadan görev hala sadece görevin formalitesi için yapıldığını bildirirler. Bu sadece güvenlik planında bir çukura yol açmayacak aynı zamanda işe alım şirketinin güvenlik şirketine / muhafızlarına ödeme yapması pahasına da.
Korumalı Tura Doğru Genel Bakış
TimeTec Patrol, şirket tarafından atanan her rotanın bekçi tarafından gezildiğinden ve kontrol edildiğinden emin olur. Muhafızlar tarafından atlanan herhangi bir rota, onları başka herhangi bir rotaya ilerletmez çünkü sistem, mevcut rotayı tamamlamadan bir sonraki rotayı söylemeyecektir. Bu nedenle, müşteri, güvenlik şirketi ve muhafızlar, sistemin görevlerini her zaman izlediğini ve görevlerini gereği gibi yerine getirmelerini talep ettiğini bilir.
Tur sırasında Muhafızlar Kaybolur
Muhafızlar sırasında, muhafızlar devriye alanını bileceği halde, muhafızlar devriye gezileri sırasında nerelerde olduklarını bilmenin imkânı yoktur, çünkü görevlendirildikten sonra muhafızlar görevlerini yerine getirirler ve onları izlemek için herhangi bir yol olmadan kaybolurlar.
Muhafızların Tam Yerlerini Bilmek
TimeTec Patrol, akıllı telefondaki coğrafi konum etiketini etkinleştirerek her korumanın nerede olduğunu bulabilir. Güvenlik merkezinde, üst düzey görevliler, görevlileri atanmış yer veya görevlerde bulunmazlarsa derhal güvenlik görevlileri ile temasa geçebilirler ve bu özellik güvenlik görevlisini hemen bulmak için acil durumlarda kullanılabilir.
Tur Rotaları Sabit
Görevli gardiyanlarla iletişim kuracak bir sisteme sahip olmadan, amir, acil veya acil şartlar ne olursa olsun atanan tur güzergahlarından yeni bir şey atamaz.
Vazife Halinde Görevlendirilen Ek Görevler / Rotalar
Birisinin evden gelen normal sesleri duyduğu bildirildiğinden, guard'ın akıllı telefonuna TimeTec Patrol uygulaması aracılığıyla onlardan bazı acil gereksinimler üzerine yeni bir görev vermek için bir mesaj gönderilebilir vb.
Zaman Ayrıntıları Mevcut Değil
Manuel Koruma Devriye Sistemi, kontrol noktaları arasındaki zamanları size sunmaz, yalnızca başlangıç ​​ve bitiş saatlerini sağlar. Örneğin 15 denetim noktasını tamamlamak için bir saat bekletilen koruma görevlileri, belirli zaman içinde tüm kontrol noktalarını tamamladıkları sürece, zamanlamayı serbestçe yapabilirler. Serbest uçuşun dezavantajı, bekçilerin nihai zaman gelmeden önce "ücretsiz" zamanlarda istediklerini yapabilmeleri gerçeğidir.
Zaman Ayrıntıları Daha Etkin Patrol Turu İçin Mevcut.
TimeTec Patrol, muhafızlara bir kontrol noktasından diğerine gitmek için belirli sürelerle izin verir. Herhangi bir kontrol noktasına yapılan geç check-in işlemleri sisteme bildirilecek ve muhafızların gecikmeyi açıklamak için iyi nedenleri olması gerekiyor.
Olay Sonrası Raporu
Manuel sistemin olayları olduğu gibi rapor etmenin bir yolu yoktur ve devriyeler tamamlandıktan ve raporlama genellikle hafızaya veya muhafızlara dayalı hayal gücüne dayanan sözlü veya yazılı ifadelerle üstlerine yapılır.
Olayların Olan Olarak Raporlanması
TimeTec Patrol, geçici olarak devriye sirasinda olaylara herhangi bir olayi bildirmek için muhafızlar için bir olanak tanır. Muhafızlar, olayların anlık görüntüsünü iddia için delil olarak destek sağlayabilir.
Acil Durumda Telsiz Talisi
Elle sistem genellikle herhangi bir acil durum için telsizi kullanır, ancak muhafızlar yardım gönderilmeden önce olanları genel merkezine açıklamak zorundadırlar.
SOS Daha Kolay
Gardiyanlar, TimeTec Patrol ile akıllı telefon üzerindeki Panik düğmesine dokunabilir ve yakınlardaki kişileri uyarmak için 3 saniye içinde alarm sesi telefondan verilir. Aynı zamanda telefon, bekçinin bulunduğu konumdaki sorumlu amirine bir mesaj gönderir ve hemen yardım gönderilebilir. Davetsiz misafir tespit edildiğinde kendine dikkat etmeden dikkatle yedekleme isteğinde bulunmak için sessiz mod da seçilebilir.
ROI hesaba katılmıyor
Muhafızlar, etkinlik / verimlilik / verimlilik göz önüne alınmadan saatlerine göre basit bir şekilde ödenir. Önceliğini koruyan Devriye Muhafız Sistemi için para ödüyorsun.
Yatırım Getirisi Şeffaf
Gardiyanlar programlara göre ödenmekte ve görev tamamlandı. Verimlilik / verimlilik / verimlilik, oluşturulan raporlar aracılığıyla görülebilir ve tesislerin her zamanlanan saatte korunur ve güvence altına alınır.
ŞİMDİ DENİZLEME DENEME!