TimeTec ile bırakın işgücünüzü kolayca terk edin İzin ver
Etkin Zaman Aşımı, Üretim Zamanı
Bir güvenlik şirketini yönetmek, yöneticileri için farklı zorluklar ortaya koyuyor çünkü şirket, güvenlik görevlilerini değil diğer personelleri de içeren farklı geçmişe ve uzmanlığa sahip kişileri yönetmelidir; ayrıca yönetim, satış ekibi, yönetici, finans yöneticileri de dahildir. Yönetim kadrosu, çalışma saatlerini planlamanın yanı sıra, döner geçişler ve daha birçok konu ile ilgilenmekle birlikte, izin ve devam etmesi gibi insan kaynakları departmanından gelen yönetim konularını da ele almalıdır. TimeTec Leave, şirketlerin web çözümleri ve mobil uygulamalarıyla sorunlarını sorunsuz yönetmelerine yardımcı olmak için mükemmel bir araçtır. Daha iyi bir verimlilik ve yüksek Yatırım Getirisi elde etmek için TimeTec'e abone olun ve şimdi tüm personel için biriktirme yönetimini hızlı ve daha doğru bir şekilde kurmayı öğrenin ve muhteşem özelliklerini şirketinizin menfaati için kullanın!
TimeTec Çözümlerinin Çapında Bir Çalışan Profiline Basın
TimeTec Çözümleri'nden herhangi birini kullanıyorsanız, örneğin TimeTec Patrol veya TimeTec TA; TimeTec Leave uygulamasının kabulü, diğer çözümlerde, TimeTec Leave'de kurulmuş olan aynı Çalışan Profilini kullanabilmeniz sayesinde her platformda profil çoğaltma gereksinimini ortadan kaldırarak daha kolay olacaktır. Endişe etmeyin, mevcut profilinizdeki bilgiler doğru ve tutarlı olacaktır. Dolayısıyla, size en iyi şekilde kolaylık sağlamaktadır!
TimeTec Faydalarından Ayrıl
Manuel İşlemleri Atın ve Zamandan Çekin
TimeTec Leave, uygulamaları, onayları ve ayrılma ayrıntılarını çevrimiçi yöneten tamamen bilgisayarlı bir çözümdür ve her şeyi kolay erişilebilir ve pratik hale getiren bir Uygulama ile birlikte gelir.
Disiplini İlerletir ve Bağımsız bir Çalışma Ortamı Sağlar.
Şirketin politikaları tarafından desteklenen çözüm, doğruluğunu artırabilir ve çalışanların herhangi bir organizasyonda disiplini geliştirmeye yönelik bağımsız uyumluluğunu sağlayabilir.
Kayıtları Bırakma Hemen Erişim
Müdür / İnsan Kaynakları personeli, izin amaçlı faaliyetleri çeşitli amaçlarla izlemelerine olanak tanıyan çalışanların izin tarihinin arşivlerine anında erişebilir.
Bordro Yönetimini Kolaylaştırın
Personel performansını değerlendirin ve mevcut yararlı raporlarla bordro hesaplamasına yardımcı olun ve bilgileri tercihinize göre filtreleyin.
İş Yükünü Azaltmak
Her şey otomatik olduğundan, işverenler / çalışanlar manuel işlemleri atlayabilir ve uygulamaları / onayları bırakmak için merkezileştirilmiş bir noktaya gelebilir.
Projeyi Yönet / Görev Süreleri
Yöneticilerin proje / görev son tarihini karşılamak üzere iş yükünü başarılı bir şekilde yönetmeleri için çalışanların izin kalıpları hakkında fikir sahibi olmalarına yardımcı olur.
Şeffaf Adil Davranış
Tüm izinlerin sağlanmasının, herhangi bir önyargı ve kısmilık olmasını önlemek için başvuruların / onayların yakından izlenmesi ve kaydedilmesi.
Yasal Zorluklardan Kaçın
Uyumluluk ayarlarını şirketinize / ülkenizin yasal politikalarına uyacak şekilde yapılandırın; örneğin, maksimum uygun yıllık izin, tıbbi izin, izin tahakkukları, vb.
  SSS  
Genel Konularında
1.  TimeTec Çözüm için yerel destek var mı?

Evet. TimeTec yaklaşık 120 ülkede 200'den fazla yetkili satıcıları vardır. Sen günde 24 saat, haftada 7 gün yıl boyunca hizmet için, e-posta yoluyla Skype, GoogleTalk bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2.  Nerede TimeTec Çözüm Server yeri nedir?

Şu anda, TimeTec platformu Batı Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri yer almaktadır.

3.  Kendi bulut platformu kurmak, veya bir üçüncü taraf satıcı ile çalışıyor musunuz?

TimeTec anda Bulut platform sağlayıcısı gibi davranan Amazon EC2 ile çalışıyor.

4.  TimeTec için uptime garantisi nedir?

Burada (tıklayın http://www.timeteccloud.com/guarantees daha fazla bilgi için).

5.  senin bulut benim veri ne kadar güvenli?

Merak etmeyin, biz verilerinizi güvenli tutmak için gerekli önlemleri dağıtmak ve bizim bulut verileri yönetmek için yerinde yeterli kurtarma planları var.

6.  Ben bırakın TimeTec kullanmak için sistem gereksinimleri karşılamak gerek var mı?

Neyse ki, hayır. TimeTec bırak tüm tarayıcılarda ve tüm mobil cihazlarda çalışır.

7.  Nerede bırakın TimeTec satın alabilirim? Ben yurtdışında olduğum, ben hala ürünü kullanabilir miyim?

Bu bulut dönemde, bu kadar uzun bir internet bağlantısına sahip, ürün olduğunu ve uzakta olsa bir şeyler nezaret.

8.  Benim bölgedeki mevcut bırakın TimeTec mı?

Evet bu TimeTec bırak bir bulut taban sistemi olduğundan, dünya çapında erişilebilen, Internet'e her zaman mevcuttur, olduğunu.

Hizmetler ve Özellikler
1.  çalışanların izin başvuruda zaman anlık bildirim alabilir miyim?

Evet. Üstleri push bildirimi almak ve aynı zamanda tüm izin uygulamaları için e-posta göndereceğiz.

2.  Nasıl izin isteği onayı yapabilirim?

Bunun TimeTec bırak uygulaması veya web ve onaylamak üzerinden isteği kontrol edin. izni ve onaylayanlar listesinde ayrıntıları referans için kullanılabilir.

3.  Ben diğer çalışanların rezervasyonu yaprakları görmek mümkün miyim?

Evet. Bütün yapraklar çalışanların görünümü için bir takvimde görüntülenir.

Ödeme günü
1.  Ben don 't güven online ödeme. Diğer ödeme modlarını kullanabilir miyim?

Evet. Bizim yerel yetkili satıcıya ödeme yapabilirsiniz. yerel bayi ödeme aldıktan sonra biz abonelik hesabı aktif hale getirecektir.

2.  Ben ne yapmalıyım, yerel para birimi cinsinden ödemeyi tercih?

Biz ABD doları abonelik ücreti. Eğer yerel para birimi kullanan ödemek istiyorsanız, bizim yerel yetkili satıcılara ödeme yapmayı tercih edebilir. Ama toplam miktar ABD doları karşısında yerel para biriminin sonra döviz kuruna dayalı olacaktır.

3.  Sana online ödeme yaparken banka ücretleri ödemek gerekiyor mu?

Hayır, sadece fatura üzerinde tam miktarı ödemek zorunda.

Deneme
1.  Bu bir deneme hesabına kaydolmak için kolay mı?

Oh evet! Web sitemizden sadece KAYIT yapmanız ve birkaç önemli ayrıntıyı doldurmanız gerekiyor ve siz de gayet iyisiniz. Bununla birlikte, hala TimeTec Leave'i geliştirdiğimizden, kaydınızı ilk önce gönderebilirsiniz. Uygulama deneme için kullanılabilir olduğunda sizi güncelleyeceğiz.

Fesih üzerine
1.  Benim şirket abonelik sona erdirmek isteyen herhangi bir geri ödeme almak mümkün?

Evet, ay eksi 10 USD yönetim ücretleri ve banka masrafları ile hesaplanan kullanılmayan abonelik için geri ödeme alabilir.
senin abonelik ücreti bizim yerel yetkili satıcıya ödendi, size aboneliğinizi sona erdirmek yardımcı olmak için onları bilgilendirmek ve onlardan iadenizi almak zorunda.

2.  Şirketim TimeTec Leave Solution 'nın aboneliğini sona erdirme kararı aldığında şirket verilerimi alabilir miyim?

Eğer csv formatında veri indirmek için Evet, kayıtlı e-posta yoluyla bir bağlantı göndereceğiz. 45 gün ek süre boyunca ilgili verileri indirmek önerilir. ödemesiz dönemden sonra, bizim sunucudan veri kaldırır ve o ödemesiz dönem pişman sonra herhangi bir veri kaybı.

3.  Zaten sonlandırıldı zaman benim şirket benim abonelik yenilemek misiniz?

sonlandırma onaylandıktan sonra aboneliğiniz yenileme ödemesiz 45 gün içinde mevcuttur. Bundan sonra, veriler sunucudan kaldırılır ve yeni bir abonelik ile başlar ve tüm sistem işlem yeniden kurmak geçmek zorunda olacak.

Destek
1.  Nasıl TimeTec bırak Çözüm için teknik destek alabilirim?

Bize bir e-posta damla support@timeteccloud.com~~V ve destek ekibimizden hızlı bir yanıt sağlanır. TimeTec destek 24 saat, haftada 7 gün, tüm yıl boyunca mevcuttur.

2.  'Ben TimeTec bırakın Çözüm aşina değilim. Kurulum hesabıma en iyi yolu nedir?

Uygulama Sihirbazı size yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken tek şey verilen talimatları takip etmektir ve 'kurulum hiçbir zaman hesap mümkün olacak . Herhangi bir durumda sıkışmış iseniz, destek yardım için kullanılabilir.

3.  Ben TimeTec bırak Çözüm daha fazla anlamak istiyorum. Ben katılabileceği bir eğitim var mı?

Yakında Webinar oturumları organize edilecektir. Sen çözüm üzerinde daha fazla anlamak için katılmak için bekliyoruz. oturumu ücretsizdir, ancak oturumu katılmadan önce, koltuk ayırmak gerekiyor. Web Semineri oturumları için Program yakında sunulacaktır

SMARTPHONE'DEN SAĞ DÜZ AYRINDAN YERLEŞTİRİN
TimeTec ile uygulama, onaylama, takvim bırak takvim, raporlar alın, bildirim alın ve daha fazlası. Cebinizde rahatlık var!

Basılı bir form kullanmak zorunda kalmadan doğrudan telefondan ayrılın ve zaman ve hataları azaltın!

Takvimden tarihleri ​​seçin ve sıkışma süresinin ne zaman ve ne zaman kullanılabileceğini, operasyon akışını bozmamak için izinli uygulama tarihleri ​​ne zaman bilinmektedir. Zamanından önce sorumluluk alıyor!
TimeTec App bırakıldığında her eylem şeffaftır ve bu bir organizasyonun çalışanlarının moralini yükseltmek için önemlidir.

Esneklik aranan bir faktördür. Bu nedenle TimeTec Leave, ihtiyaç duyan şirketler için yarım günlük izin başvurusu yapma seçeneği sunar.

Geleneksel sistem nadiren çift yönlü iletişim sunarken, TimeTec Leave, çalışanlara daha hızlı uygulama sonuçları için kendi onaylayıcılarını buzzlandırmak için ekstra kontrol sağlar.
TIMETEC'E GİRİŞ YAPIN