مدیریت نیروی کار خود را ترک به راحتی با TimeTec ترک
موثر از زمان، زمان تولیدی در
مدیریت یک شرکت امنیتی به شمار مجموعه ای متفاوت از چالش های به مدیران آن به دلیل شرکت نیاز به مدیریت افراد با زمینه های مختلف و تخصص همه که شامل نه تنها از نیروهای امنیتی اما کارکنان دیگر را نیز از جمله کارکنان از مدیریت، تیم فروش، مدیریت، امور مالی و غیره در بالای برنامه ریزی برنامه کار خود، برخورد با چرخش شیفت و بسیاری از مسائل بیشتر، مدیریت است همچنین رسیدگی به امور دولت ناشی از بخش منابع انسانی مانند مرخصی و حضور و غیاب. TimeTec ترک یک ابزار عالی برای کمک به شرکت اداره امور مرخصی خود هموار از طریق راه حل وب و نرم افزار تلفن همراه است. برای رسیدن به بهره وری بهتر و ROI بالا، مشترک به TimeTec ترک در حال حاضر و یاد بگیرند که چگونه به راه اندازی مدیریت مرخصی برای همه کارکنان زیر یک پلت فرم سریع تر و دقیق تر است، و استفاده از ویژگی های شگفت انگیز خود را به نفع شرکت خود را!
شیر بر روی یک مشخصات کارمند در تمام راه حل های TimeTec
اگر شما با استفاده از هر یک از راه حل های TimeTec، مانند TimeTec گشت یا TimeTec TA بوده است. تصویب TimeTec ترک ساده تر خواهد شد با توجه به این واقعیت است که شما می توانید همان مشخصات کارمند است که در راه حل های دیگر ایجاد شده است استفاده کنید، در TimeTec ترک در نتیجه از بین بردن نیاز برای نسخه برداری از مشخصات در میان هر پلت فرم. نگران نباشید، این اطلاعات را در پروفایل های موجود خود را دقیق و هماهنگ و سازگار در خواهد بود. از این رو، شما را با ارائه راحتی در بهترین حالت آن!
TimeTec ترک مزایای
روشهای دستی را نادیده بگیرید و زمان صرفهجویی کنید
TimeTec ترک به طور کامل راه حل های کامپیوتری است که دسته برنامه های کاربردی، مصوبات و جزئیات مرخصی آنلاین و آن را با یک برنامه که باعث می شود همه چیز را به راحتی در دسترس و عملی می آید.
پیشرفت انضباط و اطمینان از مستقل محیط کار
راه حل های پشتیبانی شده توسط سیاست های شرکت می تواند دقت را تقویت کند و اطمینان از انطباق مستقل کارکنان به پرورش نظم و انضباط در هر سازمان است.
دسترسی فوری به ترک سوابق
پرسنل مدیر / پرسنل دسترسی سریع به بایگانی تاریخ ترک کارکنان دارند که به آنها امکان می دهد تا فعالیت های ترک را برای اهداف مختلف پیگیری کنند.
سهولت مدیریت حقوق و دستمزد
ارزیابی عملکرد کارکنان و کمک در محاسبه حقوق و دستمزد با گزارش های مفید در دسترس و فیلتر کردن اطلاعات به اولویت خود را.
باد به پایین حجم کار
از آنجا که همه چیز خودکار است، کارفرمایان / کارکنان ممکن است روش های دستی پرش و رسیدن به نقطه ای متمرکز به انجام برنامه های کاربردی / ترک مصوبات.
مدیریت پروژه / کار مهلت
مدیران کمک می کند به بینش در الگوهای مرخصی کارکنان به موفقیت مدیریت حجم کار برای پاسخگویی به پروژه / مهلت وظیفه.
شفاف رفتار نمایشگاه
اطمینان از تمام ترک برنامه های کاربردی / مصوبات نزدیک تحت نظارت و ضبط شده را به جلوگیری از هر نوع به biasness یا جانبداری.
بیرون ماندن از حقوقی زحمتی
پیکربندی تنظیمات انطباق را با توجه به سیاست های قانونی شرکت شما / کشور برای مثال حداکثر مرخصی سالانه واجد شرایط، مرخصی پزشکی، ترک اقلام تعهدی، و غیره
  پرسش و پاسخ  
در مورد مسائل عمومی
1.  آیا پشتیبانی محلی برای راه حل TimeTec در دسترس است؟

بله. TimeTec دارای بیش از 200 فروشندگان مجاز در حدود 120 کشور جهان است. شما ممکن است ما از طریق ایمیل برای 24 ساعت شبانه روز، 7 روز خدمات در طول سال هفته تماس بگیرید، اسکایپ، GoogleTalk می.

2.  محل TimeTec راه حل سرور کجاست؟

در حال حاضر، پلت فرم TimeTec است در غرب کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا واقع شده است.

3.  آیا شما راه اندازی پلت فرم ابر خود را، و یا شما با یک فروشنده شخص ثالث کار می کند؟

TimeTec در حال حاضر با EC2 آمازون که به عنوان ما ارائه دهنده پلت فرم ابر عمل می کند کار می کند.

4.  تضمین آپ تایم برای TimeTec چیست؟

لطفا اینجا (کلیک کنید http://www.timeteccloud.com/guarantees برای اطلاعات بیشتر).

5.  اطلاعات من در ابر خود را تا چه حد امن است؟

نگران نباشید، ما استقرار اقدامات احتیاطی لازم را برای حفظ اطلاعات خود را امن و ما باید برنامه بازیابی کافی در محل برای مدیریت داده های خود را در ابر است.

6.  آیا من نیاز به انجام برسانند سیستم مورد نیاز برای استفاده از TimeTec ترک؟

خوشبختانه، هیچ. TimeTec ترک در تمام مرورگرها و همه دستگاه های تلفن همراه کار می کند.

7.  از کجا می توانم خرید TimeTec ترک؟ اگر من در خارج از کشور هستم، می توانم هنوز هم محصول خود استفاده کنید؟

در این عصر ابر، تا زمانی که شما یک اتصال به اینترنت، محصول ما است وجود دارد و شما می توانید همه چیز نظارت حتی اگر شما دور است.

8.  است TimeTec مرخصی در دسترس در منطقه من؟

بله آن است، چرا که TimeTec ترک یک سیستم ابر-پایه است، در سراسر جهان موجود در اینترنت در همه زمان ها، در دسترس است.

خدمات و ویژگی های
1.  می توانم اطلاع رسانی فوری هنگامی که کارمندان ترک نرم افزار خود را ارسال کنید؟

بله. مافوق اطلاع رسانی فشار دریافت کنند و همچنین برای تمام برنامه های ترک ایمیل.

2.  چگونه می توانم تایید درخواست مرخصی؟

نگران نباشید، درخواست از طریق برنامه TimeTec ترک و یا وب و تصویب تیک بزنید. جزئیات مرخصی و لیست approvers مرجع در دسترس هستند.

3.  من قادر به دیدن برگ رزرو کارمندان دیگر؟

بله. تمام برگ را در یک تقویم برای نمایش کارمندان نمایش داده شود.

در پرداخت
1.  من دون 'تی اعتماد پرداخت آنلاین. آیا من می توانم از حالت پرداخت دیگر استفاده کنید؟

بله. شما می توانید به نمایندگی فروش مجاز محلی ما پرداخت. ما حساب اشتراک خود را فعال شدن زمانی که ما پرداخت از نمایندگی فروش محلی دریافت کرده اند.

2.  من ترجیح می دهم به پرداخت در ارز محلی، چه باید بکنم؟

ما به اتهام هزینه اشتراک در دلار آمریکا است. اگر شما می خواهم به پرداخت با استفاده از ارز محلی خود را، شما ممکن است انتخاب کنید به پرداخت به فروشندگان مجاز محلی ما. اما کل مقدار خواهد بود بر روی نرخ ارز پس از آن از ارز محلی خود را در برابر دلار آمریکا است.

3.  آیا من نیاز به پرداخت هزینه های بانکی وقتی که من را پرداخت آنلاین به شما؟

شماره شما فقط نیاز به پرداخت مبلغ دقیق آن بر روی صورت حساب.

آزمایشی
1.  آیا آسان به ثبت نام برای یک حساب آزمایشی آن؟

آه بله! شما فقط باید در وب سایت ما ثبت نام کنید و چند نکته مهم را پر کنید و برای انجام این کار خوب است. با این حال، از آنجا که ما هنوز هم TimeTec Leave را توسعه می دهیم، می توانید ابتدا ثبت نام خود را ثبت کنید. هنگامی که برنامه در دسترس برای محاکمه است، ما شما را به روز رسانی می کنیم.

در ختم
1.  من قادر به دریافت هر گونه بازپرداخت زمانی که شرکت من می خواهد به فسخ اشتراک خود را؟

بله، شما می توانید از بازپرداخت برای اشتراک بال استفاده محاسبه شده توسط ماه منهای اتهامات دولت 10 دلار و هزینه های بانکی را دریافت کنید.
اگر هزینه اشتراک خود را به نمایندگی فروش مجاز محلی ما پرداخت شد، شما باید آنها را اطلاع به شما کمک کند اشتراک خود را خاتمه و شما باید به بازپرداخت خود را از آنها.

2.  آیا می توانم داده های شرکت من را بازیابی کنم وقتی شرکت ما تصمیم گرفت تا اشتراک TimeTec Leave Solution را لغو کند؟

بله، ما به شما یک لینک از طریق ایمیل ثبت شده خود را ارسال برای شما برای دانلود داده های خود را در فرمت CSV. توصیه می شود که شما دانلود داده های مربوطه در طول مهلت از 45 روز. پس از مهلت، ما اطلاعات خود را از سرور ما را حذف و هر از دست رفته از داده ها پس از که مهلت پشیمان است.

3.  می تواند شرکت من تمدید اشتراک من وقتی که در حال حاضر خاتمه؟

تمدید اشتراک خود را ظرف 45 روز از مهلت موجود است بعد از اتمام تایید شده است. پس از آن، اطلاعات خود را از سرور ما برداشته شود، و شما باید با یک اشتراک جدید شروع و رفتن را از طریق تمام سیستم راه اندازی فرایند دوباره.

در پشتیبانی
1.  چگونه پشتیبانی فنی برای TimeTec ترک راه حل را دریافت کنم؟

ما رها یک ایمیل به support@timeteccloud.com~~V و یک واکنش سریع از تیم پشتیبانی ما تضمین شده است. پشتیبانی TimeTec 24 ساعته، 7 روز هفته، در تمام طول سال در دسترس است.

2.  I 'm با TimeTec ترک راه حل آشنا نیست. بهترین راه برای راه اندازی حساب من چیست؟

جادوگر اجرای وجود خواهد داشت به شما کمک کنند. همه شما باید انجام دهید این است که به پیروی از دستورالعمل ارائه شده و شما 'قادر خواهید بود به حساب کاربری شما در هیچ زمان. اگر در هر صورت شما گیر کرده است، حمایت برای کمک در دسترس است.

3.  من می خواهم به درک بیشتر در مورد TimeTec ترک راه حل. یک آموزش که من می توانم حضور وجود دارد؟

ما خواهد بود با سازماندهی جلسات وبینار به زودی. شما خوش آمدید برای پیوستن به درک بیشتر در راه حل هستند. جلسه رایگان است، اما شما نیاز به رزرو صندلی خود را قبل از پیوستن به جلسه. برنامه برای جلسات وبینار خواهد شد به زودی در دسترس ساخته شده

مدیریت ترک مستقیما از گوشی های هوشمند خود
درخواست، تأیید، مشاهده تقویم رد، دریافت گزارش، دریافت اطلاعیه ها و موارد دیگر با برنامه TimeTec Leave. این راحتی در جیب شماست!

اعمال می شود به طور مستقیم از تلفن همراه خود را بدون نیاز به استفاده از هر گونه چاپ شده به طور مستقیم از طریق کاهش زمان و خطاها!

تاریخ ها را از تقویم انتخاب کنید و دقیقا دقیقا مشخص کنید زمان کج شدن کجاست و آیا تاریخ های موجود برای برنامه ترک برای تغییر جریان عملیاتی مزاحم است. با اتکا به زمان، مسئولانه!
هر عمل شفاف با TimeTec ترک برنامه است و این مهم است برای تقویت روحیه کارکنان در سراسر سازمان.

انعطاف پذیری یک عامل پس از آن است. بنابراین، TimeTec Leave گزینه ای را برای درخواست یک روز نیم روز برای شرکت هایی که به آن نیاز دارند، ارائه می دهد.

در حالی که سیستم های معمولی به ندرت ارائه می دهد ارتباط دو طرفه، TimeTec ترک می دهد که کنترل بیشتری را به کارمند به وزوز / approvers خود را برای نتایج نرم افزار سریع تر.
اشتراک به ترک TIMETEC شرکت