TimeTec Karakol Faydaları
Muhafızlarınızı Görev Üzerinde Etkili Olarak Yönetin
TimeTec Patrol, NFC ve BLE özellikli akıllı telefonları, devriye gezen muhafızlarınızın belirli yerlerinde bulunduğunun garantili kanıtlarını elde etmek için NFC etiketleri ve İşaretleyicileri ile birleştirir ve ayrıca, TimeTec ile kurulmuş bir akıllı telefon kullanarak basitçe orada yaptıklarıyla ilgili bilgileri toplayabilir Devriye!
Patrolling Routes Assignments'ı sorunsuz bir şekilde yönetin
Emniyet görevlilerinin devriye gezi rotaları, sızdırılmış bilgiyi kuşkulu amaçlarla yabancılardan önlemek için rasgele atanmalıdır. Devriyet yollarının atanması, yalnızca görevlilere başlandığında muhafızların bildiği TimeTec Patrol vasıtasıyla yapılabilir.
Devriye Yolu Sırasında Görevleri Ata
Muhafızlar görevdeyken, yöneticiler güvenliklerini optimal seviyede tutmak için koruma tur yolları sırasında kendileri için görevler gönderebilirler.
Gerçek Zamanlı Olayları Raporla
Zamanlama, güvenlik açısından çok önemlidir ve bekçilerin gerçek zamanlı olarak bir şey olup olmadıklarını herhangi bir güvenlik firması için çok önemli olabilecekleri bir aracı ile donatılmış muhafızlara sahip olmaları gerekir.
Kaydedilen Güzergahlar ve Raporlar
TimeTec Patrol'ü kullanırken her bilgiyi sağlam edin. Artık anlamayacağınız boşluklar ve kara kutular yok.
ÖİELilebilir ROI
Çevirilerde hiçbir şey kaybedilmediğinde, TimeTec Patrol size veya tedarikçinizin hizmetlerinin etkinliğini değerlendirmek için yatırımınıza ve doğru verilere değer verir.
 
TimeTec Patrol ile İşinizi Kurtarın
 
Daha fazla bilgi edin  ŞİMDİ DENİZLEME DENEME!  İpuçları