TimeTec Karakol App
Devriye Kolay & Açıkçası
TimeTec Karakol uygulaması TimeTec Patrol için bir mobil uygulama; Bir bulut tabanlı mevcut güvenlik firmaları için Güvenlik Yönetim Sistemi www.timetecpatrol.com . mobil uygulaması doğrudan kendi akıllı telefonlar güvenlik muhafızları kolları ve bunların bekçi-touring faaliyetleri rapor devriye şekilde geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Kaydolun ve deneyim TimeTec Devriye bugün!
Devriye Kontrol Noktalarında olarak NFC Etiket
NFC ile geleneksel koruma tur cihazı değiştirin Android smartphone sağladı. Pozisyon özel devriye yolları 'yerlerde NFC etiketlerini kayıt ve. Devriye güvenlik görevlileri sadece her kontrol noktasında rapor NFC etiketleri kendi akıllı telefonlarını dokunmanız gerekir. TimeTec Karakol app Dağıtım izleme sayfasında gerçek zamanlı olarak güvenlik görevlileri yerlerini izlemek için Güvenlik Firmaları sağlayacaktır.
Zamanlama ve Kadrosu Görüntüle
TimeTec Karakol uygulaması gardiyanlar akıllı telefonlar doğrudan kendi bireysel programları ve Kadroları görüntülemenize olanak sağlar. Görüntülenen program korumaları için bir rehber olarak IN BREAK ve OUT zaman ile tamamlandı.


İpuçları
Rotalar ve Kontrol Noktaları

Nöbetçi Gardiyanlar kendi devriye görevi başlamadan önce kendilerine verilen tüm yolları ve kontrol noktaları görmek mümkün. devriye görevi başladıktan sonra, uygulama muhafızları takip etmek için sonraki kontrol noktasına gösterecektir.

Gerçek zamanlı Olay Raporları
Nöbetçi gardiyanlar onların tur sırasında üstün gerçek zamanlı olarak anında herhangi bir olay bildirebilirsiniz. E-posta ve mobil cihaz aracılığıyla bildirim yüksek statü olayları için sorumlu kişiye gönderilir. Fotoğraflar da kanıtı olarak olay raporu ile eklenebilir.

Gerçek zamanlı İş Atama

zaman görev devriye sırasında, yönetici onun devriye turda yürütmek için nöbetçi bekçi için yeni bir iş atayabilirsiniz.

SOS Uyarısı
Uygulamaya, soygun ya da saldırı vaka olarak acil durumlar için SOS tuşu ile donatılmıştır. bekçi SOS uyarı bastığında, sorumlu alıcı kişinin telefonlarında anında haberdar edilecek ve bekçinin akıllı telefon o an otomatik yakalama ön anlık ve TimeTec Karakol sunucusuna fotoğrafları otomatik olarak gönderir.

Devriye Yolları için Çevrimdışı Mod
Muhafızlar, İnternet bağlantısı bulunmayan alanlarda devriye gezmeye başlamadan önce uygulamada bir çevrimdışı moda geçebilir. Çevrimdışı kullanım için TimeTec sunucusundan veriler alınacak ve bir kez muhafızlar turlarını tamamlayıp İnternet bağlantısını kurduktan sonra, çevrimdışı verileri sunucuya yükleyebilecekler.