Bir Bekçi Devriye Sistemi Açıklaması
Giriş
Nöbetçi devriye sistemi nedir? Belirli zaman aralıklarında şirketler ve kuruluşların varlıklarını ve çevresini gözlemlemek için korumaları belirli devriyeye yönlendiren ve çevrenin her zaman güvence altına almasını sağlayan bir sistemdir. En yaygın bekçi devriyesi, yalnızca tur turları yapmak için taşınabilir cihazlar ya da daha iyi bilinen tur devri ve devriye gezileri raporlarını yalnızca tur sonrası alır. TimeTec Patrol gibi en son koruma devriyesi sistemi, bugüne kadar daha etkili bir koruma devriye sistemi ile sektörü sunmak için iOT cihazları, akıllı telefon ve bulut teknolojisi içeriyor.

TimeTec Patrol gibi bir bulut koruma devriyesi sistemi kullanan güvenlik firmaları ve müşterileri, gerçek zamanlı olarak devriye muhafızlarının faaliyetlerini izleyebilir ve itaatsizlik veya görevden sapma için az yer bırakabilir. Her bekçiye bir araç verilecek yani bir devriye uygulaması kurulmuş bir akıllı telefon ve atadığı rota boyunca dağılmış olan NFC etiketleri veya İşaretleyicilere dokunarak turunu gerçekleştirmek zorundadır. Bir bekçi devriyesi görevinde, kontrol odasından ek görevler alabilir; Gözlemlediği vakaları gerçek zamanlı olarak rapor etmek için notlar ve fotoğraflar gönderin. Ve mobil App, acil durumlarda kullanılmak üzere SOS özelliği ile donatılmıştır.

Bir bulut koruma devriyesi sistemi kullanarak güvenlik şirketleri, canlı yayın, olay raporları ve muhafızların faaliyetlerini güvenilir merkezi bir sistemden detaylı görüntüleyerek her zaman güncellemelerle güncellenecektir.

Bulut Güvenlik Karakol Sisteminin Avantajları
Sadece Etkili - Bir bulut koruma devriye sistemi kontrol noktası veri ve olayların raporlama otomatize ederek korumaları için devriye tur raporlama kolaylaştırır. Her kontrol noktasında check-in sürelerini kaydetmek bir mobil uygulaması ile yüklü bir akıllı telefon sahip olarak, herkes (gardiyanlar ve benzeri devriye görevlileri) hiçbir şey herhangi bir devriye turu sırasında çevirilerde kaybolursa bilerek aklın parçası vardır. Gardiyanlar uygulamasını kullandığını rapor ve otomatik olay raporları ve fotoğraflar amirlerine olayı açıklamak zorunda kalmadan tam olarak ne anlatmak.
Herkes Sorumlu mı - TimeTec Karakol kimse gibi bulut koruma devriye sistemi diğer insanlara suçu koyabilirsiniz ya da her bir hesap bir bekçi ait olduğu suçladı alır ile. Bu nedenle, bu bekçi ile ilgili tüm kayıtlar onun / ona aittir. Her olay önyargısız kaydedildiğinde, hiç kimse hesap kaçabilir.
Otomasyon ile kaydetme - Çok fazla zaman devriye yuvarlak ayrıntıları manuel işleme israf edilmektedir ve çok fazla para manuel görev yapmak gereksiz işgücü harcanmaktadır. devriye planlaması, olay raporlama, devriye tur zamanı tutma otomatik olarak, zaman ve para çok anlık kaydedilebilir.
Veri Sağlam mı - Yetkisiz kişilerin bunu tehlikeye düşürebilecek nedeniyle güvenliğinin sağlanmasında bulut sunucusuna tüm verileri tutmak. sistemde iz ve sitede fiziksel sunucu yokluğunda olmadan veri değiştirebilir kimse veri koruma ve dokunulmaz hale getirir.
Tam da Güvenilir - Sürece internet bağlantısı mevcuttur olarak, bulut koruma devriye sistemi ve verilere erişim haklarına sahip olacak. Bulut bekçi devriye sistemi, sınırlamaları olmadan herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda sistem ve veri erişimi, bu sistemi güvenilir ve güvenli bir şekilde erişilebilir hale getirmek için izin verir.
Ayrıntılar Matter - Akıbetinin kalmadı gri alan var bu yüzden sistem tur faaliyetlerinin her detayını kaydeder. Bir bekçi 13 dakika geç olsaydı, kayıt gecikmeyi olmadan tam 13 dakika gösterecektir. bir olay meydana geldiyse, fotoğraflar teyit edilemeyen fazladan bir hikaye olmadan ne olur gösterecektir.
sistematik Planlanmış korumaları Zamanlama farklı siteler farklı programları ve zamanlama gerektirir çünkü kolay bir başarı değildir. memurları önceden programları yolu düzenlemek ve hızla sistemdeki diğer programları ödün vermeden değişikliklerle başa çıkabilir çünkü bu tür TimeTec Patrol gibi bir bulut koruma devriye sistemi uğraşmadan bu karmaşıklığı hitap edebilirsiniz.
Kolay Takip - TimeTec Karakol yönetimi ve sitelerde muhafız canlı görünümü ile müşterilerine sunmaktadır gibi GPS her zaman sağlanan bu hizmeti bilerek konfor sağlayan, bulut koruma devriye sisteminde izleme özelliği canlı.
Gerçek Zamanlı Raporlar - Devriye muhafızları tarafından bildirilen tüm faaliyetler ve olaylar bulut koruma devriye sistemi gerçek zamanlı olarak izlenebilir ve durumlara herhangi bir çare erken de temin edilebilir.
sistem Ölçeklenebilirlik - Bir bulut koruma devriye sistemi ile, sadece neye ihtiyacınız için ödeme ve sunucu yatırım ve diğer donanım araçları ile ilgili örneğin kayıp büyük ile uğraşmak zorunda kalmadan eklemek veya gereksinimlere göre azaltabilir.
From Afar kontrolü - Tur değnek gibi geleneksel sistem için, kumanda sitede genellikle kontrol odası, sınırlıdır. bulut koruma devriye sisteminin kontrolü uzaktan yapılabilir ve kontrol odasına sadece sınırlı değildir edilebilir.
Muhafızlar Güvenlik - Otomatik raporlama ve TimeTec Patrol gibi mobil Uygulamada bulunan SOS özelliği, yönetimin performansını görmek için doğru ve güvenilir veriler sağlayarak ve güvenlik acil durumlarda yardım istemek için bir araç sağlayarak güvenlik görevlilerini korur.
Eğer Bulut Bekçi Tur Sistemi ihtiyaç düşünce varsa, ücretsiz deneme denemek ve sistem ilk elden tecrübe.
ŞİMDİ DENİZLEME DENEME!
Bir Bekçi Devriye Sistemi Uygun Sektörler
Güvenlik Firmaları - Çeşitli müşteriler ve sitelere tedarik güvenlik görevlilerini yönetmek için
Üretim tesisleri - Kendi binaları, varlıklarını korumak için ve gözlemlemek ve kötü niyetli üretim sürecini rapor
Okullar Ve Eğitim Enstitüleri - Dış tehditlere karşı tesislerinde izlemek için ve öğrencileri korumak için
Toplu Taşıma Hizmetleri - Halkı izlemek ve gerçek zamanlı olayları bildirmek için
Finans Kurumları - Dış tehditleri izlemek ve binaların güvenli olduğundan emin olmak için
Depo - Çalınması veya zarar görmesini depo içeriğini korumak için
Temizlik Ve Bakım - Işçilerin ve faaliyetlerini izlemek için
Perakende satış - Çıkışları ve yer kaplayan perakendecilere gelen halkı korumak için
Sağlık Kurumları - Tehlikelerden kurumlarını izlemek ve binaların ve iş gücü korunur emin olmak için
Yerleşim bölgeleri - Potansiyel tehlikeden sakinleri, ziyaretçileri ve bina izlemek için