TimeTec Patrol
سیستم گارد گشت توضیح داده شده
معرفی
یک سیستم گارد محافظ چیست؟ این یک سیستم است که محافظان را در مسیرهای گشت های ویژه قرار می دهد تا در طول زمان های مشخص، شرکت ها و سازمان ها و دارایی ها را تحت نظارت قرار دهند و اطمینان از اطمینان اطراف خود را در همه زمان ها حفظ کنند. شایع ترین سیستم گشت ارشاد با استفاده از دستگاه های دستی یا بهتر شناخته شده به عنوان جادوگر تور برای انجام دور تورها و گزارش از گشت و گذار تنها بازیابی پس از تور. آخرین سیستم گشت گارد مانند TimeTec Patrol شامل دستگاه های IOT، گوشی های هوشمند و ابر برای ارائه به صنعت با سیستم گشت و گذار مهار موثر تر است.

با استفاده از یک سیستم گشت زنی گارد محافظ مانند TimeTec Patrol، شرکت های امنیتی و مشتریان خود می توانند فعالیت های نگهبانان گشت را در زمان واقعی نظارت کنند، در حالی که فرصت کمتری برای نافرمانی و یا از کارکرد واقعی خود دارند. هر گارد به یک ابزار داده می شود یعنی یک گوشی هوشمند که با یک برنامه گشت و گذار نصب شده است و او باید با ضربه زدن بر روی برچسب های NFC یا Beacons که در طول مسیر اختصاص داده شده اند، انجام شود. در طول یک گشت گارد، او می تواند کارهای اضافی را از اتاق کنترل دریافت کند؛ ارسال یادداشت ها و عکس ها برای گزارش مواردی که او در زمان واقعی مشاهده می کند. و برنامه تلفن همراه دارای ویژگی SOS است که در حین اضطراری مورد استفاده قرار می گیرد.

با استفاده از یک سیستم گشت و گذار سپاه پاسداران، شرکت های امنیتی با به روز شدن اطلاعات مربوط به خوراک زنده، گزارشات حادثه و مشاهده دقیق فعالیت های نگهبان از یک سیستم متمرکز قابل اعتماد به روز می شوند.

مزایای استفاده از سیستم ابر گارد گشت
به سادگی موثر - یک سیستم ابر گارد گشت ساده گزارش از دور گشت زنی برای نگهبانان توسط خودکار داده ایست بازرسی و گزارش از حوادث. با داشتن یک گوشی هوشمند نصب شده با یک برنامه تلفن همراه است که می تواند زمان بررسی در هر ایستگاه بازرسی ضبط، همه (از نگهبانان و افسران گشت زنی در به طور یکسان) است قطعه ای از ذهن دانستن اینکه چیزی می شود در ترجمه در طول هر تور گشت از دست داد. نگهبانان گزارش با استفاده از نرم افزار و گزارش حادثه خودکار و عکس بگویید که دقیقا چه بدون نیاز به توصیف این رویداد به مافوق است.
همه پاسخگو است - با سیستم ابر گارد گشت مانند TimeTec گشت هیچ کس نمی تواند تقصیر را به گردن افراد دیگر قرار داده و یا سرزنش می شود، زیرا هر یک از حساب متعلق به یک نگهبان. از این رو، تمام سوابق مربوط به آن گارد متعلق به خود / او. زمانی که هر رویداد بدون تعصب ثبت شده، هیچ کس نمی تواند پاسخگویی فرار کنند.
صرفه جویی شده توسط اتوماسیون - زمان بیش از حد است در پردازش دستی جزئیات دور گشت هدر رفته و بیش از حد پول در نیروی کار غیر ضروری صرف برای انجام آن کار کتابچه راهنمای کاربر. با خودکار برنامه ریزی گشت، گزارش حادثه، زمان نگهداری از دور گشت، بسیاری از وقت و پول را می توان بلافاصله نجات داد.
اطلاعات دست نخورده است - نگه داشتن تمام اطلاعات در سرور ابر اطمینان از ایمنی آن است چرا که هیچ افراد غیر مجاز می توانید آن را به خطر بیاندازد. هیچ کس نمی تواند داده ها بدون اثری در سیستم و عدم وجود سرور فیزیکی در سایت را تغییر دهد باعث می شود داده های حفاظت شده و غیرقابل لمس.
دقیقا قابل اطمینان - تا زمانی که اتصال به اینترنت در دسترس است، شما را به حقوق دسترسی به سیستم گشت گارد ابر و داده را داشته باشد. ابر سیستم گارد گشت اجازه می دهد تا شما را به دسترسی به سیستم و داده ها در هر زمان، از هر جایی که بدون محدودیت، و قابل اعتماد این سیستم و ایمن در دسترس است.
اطلاعات مهم - سیستم ثبت هر جزئیات از فعالیت های تور بنابراین هیچ منطقه خاکستری چپ برای حساب نشده است. اگر یک نگهبان در دقیقه 13 دیر شده بود، رکورد خواهد دقیق در دقیقه 13 بدون راه گریز را نشان می دهد. اگر یک حادثه رخ داده، و عکس نشان می دهد چه بدون داستان اضافی است که می تواند اثبات شود اتفاق می افتد.
سیستماتیک برنامه ریزی برنامه ریزی نگهبانان شاهکار آسان به دلیل نیاز به سایت های مختلف برنامه و زمان بندی های مختلف نیست. سیستم گشت گارد ابر مانند TimeTec گشت می توانید به آن پیچیدگی بدون هیچ زحمتی تهیه زیرا افسران می تواند راه را در پیش برنامه ترتیب و کنار آمدن با تغییرات به سرعت بدون به خطر انداختن برنامه های دیگر در سیستم.
ردیابی آسان ساخته شده است - به GPS زنده از ویژگی های ردیابی در ابر سیستم گارد گشت مانند TimeTec گشت مدیریت و مشتریان با نمایش زنده از نگهبانان در سایت های فراهم می کند، ارائه راحتی دانستن است که خدمات در تمام اوقات ارائه شده است.
گزارش زمان واقعی - تمام فعالیت ها و حوادث گزارش شده توسط ماموران گشت می توان در زمان واقعی در سیستم گشت گارد ابر مشاهده و هر درمان به شرایط می تواند در soonest عرضه می شود.
مقیاس پذیری سیستم - با یک سیستم محافظ ابر گشت، شما فقط برای آنچه شما نیاز دارید پرداخت، و شما می توانید بدون نیاز به مقابله با بزرگ از دست داده به عنوان مثال برخورد با سرمایه گذاری سرور و سایر ابزار سخت افزار اضافه کردن و یا کاهش با توجه به شرایط.
کنترل از دور - برای سیستم های معمولی مانند تور گرز، کنترل محدود به اتاق کنترل، که معمولا در سایت است. کنترل سیستم های گشت گارد ابر را می توان از راه دور انجام می شود و تنها به اتاق کنترل محدود نمی شود.
سپاه پاسداران ایمنی - گزارش خودکار و ویژگی SOS موجود در برنامه موبایل مانند TimeTec Patrol از ارائه اطلاعات صحیح و قابل اطمینان برای مدیریت برای محافظت از امنیت محافظت می کند تا عملکرد آنها را ببیند و همچنین ابزار برای کمک به آنها در حوادث اضطراری.
اگر شما فکر می شما نیاز ابر گشت سیستم تور، سعی کنید محاکمه آزاد ما و تجربه سیستم دست اول.
اکنون TRIAL رایگان بگیرید!
صنایع مناسب برای یک سیستم گارد گشت
شرکت های امنیتی - برای مدیریت نیروهای امنیتی که آنها به مشتریان و سایت های مختلف عرضه
امکانات تولید - برای حفاظت از ساختمان ها، دارایی های خود را و به مشاهده و گزارش فرآیند تولید مخرب
موسسات آموزشی و مدارس - برای نظارت بر محل از تهدیدات خارجی و به منظور حفاظت از دانش آموزان
خدمات حمل و نقل عمومی - برای نظارت بر عمومی و گزارش حوادث زمان واقعی
موسسات مالی - برای نظارت بر تهدیدات خارج و مطمئن شوید که محل امن هستند
انبار - به منظور حفاظت از محتویات انبار از دزدیده شدن و یا آسیب دیده
تمیز کردن و نگهداری - برای نظارت بر کارگران و فعالیت های خود را
رسانه های خرده فروشی - به منظور حفاظت از عموم مردم است که به این رسانه ها و خرده فروشان اشغال فضا می آید
موسسات پزشکی - برای نظارت بر موسسات از خطرات و مطمئن شوید که محل و نیروی کار محافظت می شود
مناطق مسکونی - برای نظارت بر ساکنان، بازدید کنندگان و ساخت و ساز از خطر بالقوه